Belediye Meclisi Seçim Sonuçları

Tekirdağ Kırklareli Edirne Çanakkale İstanbul

TEKİRDAĞ BELEDİYE MECLİSİ
İlçe CHP AKP MHP HDP BBP DP SAADET DSP İP BTP BĞMZ ÖDP TKP MİLLET HAK-PAR
İl Toplamı 240.430 187.526 87.969 9.761 5.797 4.540 4.051 3.633 1.326 658 619 579 576 181 133
Süleymanpaşa  46.798 39.078 24.189 1.432 1.045 627 896 378 189 102 94 101
Çorlu  67.919 46.439 14.520 2.970 1.557 734 883 406 176 266 217 80 90
Çerkezköy  25.597 24.840 8.285 2.068 2.436 161 941 63 169 619 31 77 43
Kapaklı  22.331 20.597 4.426 909 193 1.316 466 41 61 25 41
Ergene  14.262 12.714 6.548 1.157 93 161 1.707 53 35 23 26
Malkara  16.303 11.139 8.286 54 143 402 408 41 27
Saray  12.533 8.891 8.904 63 879 275 128 27 47
Hayrabolu  8.955 7.011 6.909 33 192 110 13
Şarköy  10.577 6.136 2.449 130 66 195 151 28 36 12
Muratlı  8.389 4.829 2.838 64 130 963 60 545 28 10 13
Marmaraereğlisi  6.766 5.852 615 944 71 303 78 18 9

Tekirdağ - Seçilen Belediye Meclisi Üyeleri

İsim sıralamaları seçilme sırasına göredir. Yazı renklerinin parti karşılıkları: AKP - CHP - DSP - MHP

Süleymanpaşa
Münür Karaevli - Ali Riza Eti - Gülferah Güral - Çiğdem Koncagül - Kamil Günay - Ömer Faruk Küçük - Nevzat Bahar - İlhan İmrak - Meral Özdemir - İrfan Demir - Rüştü Özgün - Ali Tunç Saygun - Berk Öge - Edibe Akçakaya - Nurettin Değirmenci - Veysel Kaplan - Sabri Çınar - Şükriye Gündüzler - Ergün Güleryüz - Alpay Kutal - Sezayi Çetin - Fethiye Filiz Çelik - Serpil Nalcıoğlu - Sabahattin Tirakioğlu - Gönül Dinçer - Abdurrahim Kar - Volkan Berkay Çakır - Ali Darıcı - Mustafa Özdemir (Kontenjan) - Bezar Hülya Karaağaç (Kontenjan) - Deniz Taner (Kontenjan)
Çorlu
Erdoğan Demirci - Serkan Ercili - Ahmet Sarıkurt - Cihan Gaygusuzoğlu - İbrahim Halil Yerlioğlu - Muzaffer Birdal - Cano Şap - Fatma Gürel - Güner Çetin - Yalçın Şener - Serhad Çatalkaya - İskender Coşkun - Mustafa Güçlü - Ayşe Eroğlu - Mustafa Eryılmaz - Cemal Çiçek - Hülya Perin - Ateş Akdere - Değer Kara - Umut Azgüler - Kurtuluş Ay - Sevil Aksoy - Bülent Kervancı - Nazmi Aydoğmuş - Osman Öztürk - Şükrü Erhal - Zarife Atik Geylan - Alev Türk - Ömer Cebe (Kontenjan) - Feray Karagöz (Kontenjan) - Hasan Toprak (Kontenjan)
Çerkezköy
Nedim Yılancı - Ömer Kılınç - İmdat Özgör - Remzi Garip - Funda Serfiçe - Ali Dönmez - Binali Etyemez - Şükrü Dumanlar - Enver Bayram - Mehmet Soyhan - Necmettin Çınar - Turgut İleri - Ali Çalışkan - Melek Şen - Serdar Ürkmez - Nurettin Yekeler - Uğur Erem - Seyithan Caferoğlu - Ali Dede - Ayhan Çitil - Hasan Sakallı - Yüksel Sevil - Dilaver Burak - İsa Karaman - Mustafa Çiftci - Ayfer Dönmez - Ahmet Çetin - Taner Bahar - Ensar Sivri (Kontenjan) - Nihat Mıstık (Kontenjan) - Rağbet Erol (Kontenjan)
Kapaklı
Sami İkizler - Mustafa Çetin - Bülent Eres - Akın Yılmaz - Ersin Yavuz - İrfan Demir - Turan Çakan - Sevgi Aksoy - Mustafa Serat - Bahtiyar Büyükbüce - Muzaffer Yıldıran - Ufuk Bayraktar - Nalan Çolak - İbrahim Aktürk - Bakser Öztürk - Fatih Önkol - Erol Özkan - Ender Dubaz - Salih Bezgin - Kemal Kenar - Mahir Aras - İlhan Çetinkaya - Halil İbrahim Erkan (Kontenjan) - Adem Sekmen (Kontenjan) - Yılmaz Saç (Kontenjan)
Ergene
Nuh Nuhoğlu - Hasan Ergün - Yüksel Baydarlı - Selçuk Gündoğan - Menderes Yıldız - Atilla Sever - Nazlı Güneş - Selahattin Arbağ - Gülsun Şengül - Hasan Demirkol - Muzaffer Ateş - Merdin Cantaş - Mülayim Bedir - Musa Demirkol - Selami Yıldız - Salih Tıknas - Erol Obuz - Temel Yürük - Buket Cevahirci - Ali Aydoğdu - Erol Yürük - Ekrem Tutan - Ali Bakır (Kontenjan) - Altan Arda (Kontenjan) - Mustafa Hıdır (Kontenjan)
Malkara
Cem Özkan - Orkun Ekrem Yılmaz - Volkan Soğancılar - Şinasi Koltuk - Nuri Dinçer - Uğur Eker - Bahaettin Cömert - Hikmet Altuğ - Selma Şentürk - Mutlu Gürer - Celal Yılmaz - Ahmet Bedel - Ersan Tepe - Recai Örs - İbrahim Zilbastı - Cengiz Ergen - Nuran Başkütük - Ahmet Şentürk - Selma Çolak - Mesut Şahin - Ali İhsan Uslu - Şaban Sayılır - Hüseyin Vasfi Güner (Kontenjan) - Hüseyin Simen (Kontenjan) - Afşin Turan (Kontenjan)
Saray
Nazmi Duygu - Mümin Buluş - Gürkan Kesim - Enis Asıl - Bülent Kardeş - Erdoğan Bağcı - Ulaş Ağır - Dilaver Perçin - Serdar Sezen - Ertan İnanç - Gürhan Ergen - Önder Çelik - İlktaç Cevizli - Ergun Er (Kontenjan) - İbrahim Aksoy (Kontenjan)
Hayrabolu
Oğuz Çakmak - Bülent Can - Şenol Karabey - Birol Işıldar - Mehmet Eren - Kazım Atalık - Hasan Aksu - Dilek Çeşmeli - Cengiz İnançlı - Çetin Ezer - Necdet Hacet - Sedat Dereli - Atila Erensayın - Fatih Ertem (Kontenjan) - Halil Başaran (Kontenjan)
Şarköy
Vahit Aslan - Nafiz Selçuk Güvenilir - Kemal Türkoğlu - Fatma Dindar - Osman Korkmaz - Nuriye Küçük - Ramadan Açar - Ahmet Gürol - Engin Sadunoğlu - Rengin Özeş - Neşet Yavuz - Kadem Perçin - Mustafa Bağatarhan - Hüseyin Akkoç (Kontenjan) - Coşar Gezen (Kontenjan)
Muratlı
Salih Dönmez - Varol Türel - Yasemin Büyükişcan - Ali İhsan Onur - Bekir Altuntaş - Ahmet Metin Peremeci - Ömer Güler - Hakan Öztürk - Ali Riza Kuş - Necmeddin Akça - Remzi Subaşı - Aysel Altaç - Ahmet Bilir - İsa Kunt (Kontenjan) - Güler Aktaş (Kontenjan)
Marmaraereğlisi
Mustafa Karaçay - Ersin Çolpan - Erol Yılmaz - Mithat Soylu - Enver Er - Murtaza Dede - Fehmi Duman - Nejat Güneş - Erkan Yılmaz - Hıdır Şanlı - Aydın Koç - Ziyattin Doğan - İsmail İleri - Doğan Özman (Kontenjan) - Ümit Kartal (Kontenjan)

KIRKLARELİ BELEDİYE MECLİSİ
İlçe Belediye CHP AKP MHP DP DSP BBP HDP İP SAADET TKP BĞMZ BTP DYP MİLLET
İl Toplamı 76.873 45.997 42.454 4.554 1.523 943 781 691 688 306 303 221 98 35
Merkez  Kırklareli  15.035 13.651 10.665 358 710 317 191 114 31 303 48 98 35
Kavaklı 1.023 1.321 131 4
İnece 706 444 395 10 7
Üsküp 719 825 92 4
Lüleburgaz  Lüleburgaz  33.543 14.637 18.366 386 464 354 285 72 69
B.karıştıran 1.813 286 67 1.957 6
Ahmetbey 1.697 1.318 101 4
Evrensekiz 1.128 85 1.035 5
Babaeski  Babaeski  10.713 4.339 2.934 233 76 143 30
Alpullu 640 402 732 8
B.mandıra 1.000 739 232 766 14
Karahalil 705 802 245 5
Vize  Vize  2.060 1.629 2.502 2.161 41 27 4
Çakıllı 620 84 991 3 10
Kıyıköy 655 619 142 16
Pınarhisar  Pınarhisar  2.700 2.065 1.716 50 146 23 11 63
Kaynarca 780 457 173 386 7
Demirköy  Demirköy  268 821 1.186 40 15 5
İğneada 547 651 220 13
Pehlivanköy  Pehlivanköy  263 634 519 3 3
Kofçaz  Kofçaz  258 188 10 3 4 2

Kırklareli - Seçilen Belediye Meclisi Üyeleri

İsim sıralamaları seçilme sırasına göredir. Yazı renklerinin parti karşılıkları: AKP - CHP - DSP - MHP

Merkez
Belediye Adı Soyadı
Kırklareli   Adem Sevim - Mehmet Hilmi Çiler - Begüm Üğüttüren Güvenç - Elmas Büyükdere - Murat Bara - Fettah Aygün - Hasan Tepeli - Ömer Faruk Akkol - Sedat Bilgiç - İpek Sevim - Hüseyin Tahsin Gençay - Mustafa Saatçı - Ayvaz Kartal - Mehmet Fikret Akın - Sevde Yılmaz - Fırat Karabeyoğlu - Koray Çelikkanat - Cüneyt Demir - Halil Kahraman - Kanber Üzer - Cengiz Bağıran - İsmail Mutafoğlu - Bora Zengin (Kontenjan) - Aysen Kösegil (Kontenjan) - Mustafa Özbay (Kontenjan)
Üsküp Necati Çambel - Mümin Uygul - Nihat Baz - Erdinç Oran - Adnan Balcı - Halil Bahçıvan - Bayram Basın - Yakup Tıraşçı - Mehmet Kalço (Kontenjan)
İnece Ziya Türegün - Sadık Ay - Ali Köken - Sezer Başoğul - Osman Gökçen - Eyyüp Onay - Beyyamin Kama - Yamen Canbulat - Ali Elmacı (Kontenjan)
Kavaklı Bekir Övdür - Erkan Saçar - Mecit Göntürk - Sadettin Yalım - Erdoğan Atam - Serdal Çakar - Şaban Bağcı - Erdoğan Mutluer - Nejdet Pulat (Kontenjan)
Lüleburgaz
Belediye Adı Soyadı
Lüleburgaz Murat Gerenli - Günsel Solak - Armağan Ayyıldız - Kemal Pektaş - Fahri Cömert - Zehra Artan - Bahadır Ahmet Yakut - Cevat Orkun Anık - Rasim Aslan - Mehtap İleri - Aybike Erkal - Deniz Şahin - Özgen Yılmaz - Mine Dibek - Meliha Gemicioğlu - Şeref Dinçer - Bahri Yılmaz - Erol Özgür - Mustafa Kalecik - Songül Abatay - Fuat Baldırlı - Ali Midi - Akın Çetinbaş - Darcan Yılmazoğlu - Tarkan Çakır - Burhan Keskinoğlu - Enver Özgür - Murat Gerdeme - Şehbender Öztürk (Kontenjan) - Kevser Özkan (Kontenjan) - İsmail Yurdatapan (Kontenjan)
Evrensekiz Esat Duymuş - Hüseyin Aktaş - Halil Demiral - Bahattin Korkmaz - Basri Ersöz - Erdal Ay - Nasuh Özbay - Mustafa Zengin - Halit Karaağaç (Kontenjan)
Ahmetbey Öznur Divrik - Akgün Özten - Osman Sayar - Emel Sağlam - Kasım Kuşcu - Yasin Umut - Tahsin Çavuşoğlu - Mesut Çıkırıkçı - Ekrem Okur (Kontenjan)
Büyükkarıştıran Fariz Demir - Ergun Yılmaz - Müslüm Otu - Salih Çam - Şerif Çolak - Habib Çalışkan - Hasan Çalışkan - Ömür İşbilir - Beytullah Darcan (Kontenjan)
Babaeski
Belediye Adı Soyadı
Babaeski Hasan Ali Eren - Faik Namdar - Özkan Arbaş - Sadık Fırat Ekşioğulları - Ertuğrul Kurtpulat - Ali İhsan Filiz - Mustafa Bağrıvatan - Hayri Tübeler - Şükran Özlem Tosunlu - Gülten Kaymaz - Ragıp Berk - Aydoğan Özyol - Sebahattin Nemli - Serda Onat (Kontenjan) - Makbule Önen (Kontenjan)
Karahalil Nazmi Durdabak - Hayrettin Yılmaz - Yusuf Yaşa - Reyhan Sayan - Emin Yavuz - Mehmet Üstünel - Erol Tuncak - Salih Yılmaz - Hayrettin Birsin (Kontenjan)
Büyükmandıra Ali Mehmet Gizer - İsmail Bölgen - Mustafa Güldiken - Yusuf Can - Arkın Esen - Alaattin Burak Doğan - Muhammet Gürler - Tufan Sezer - Ahmet Alat (Kontenjan)
Alpullu Ahmet Çetinel - Mehmet Eroğlu - Mihriye Özçetin - Osman Dal - İbrahim Öz - Mustafa Akın - Saliha Kabal - Aytaç Şanlı - Burhan Muti (Kontenjan)
Vize
Belediye Adı Soyadı
Vize Aynur Özbirge - Raşit Andıç - Oğuz Kan - Mücahit Ömer Toygar - Ümit Kabaklar - Serhan Top - Maksut Ürek - Feyzettin Karasu - Can Demirkesen - Ahmet Çetiner - Hüseyin Yavuz Tezcan (Kontenjan)
Kıyıköy Gültekin Sezgin - Bayram Ali Demir - Mehmet Genç - Necmettin Dan - Ayhan Yatkın - Aydoğan Elbasan - İlhan Öztürk - Hüseyin Koç - Şaban Turan (Kontenjan)
Çakıllı Tamer Dündar - Erdem Taşpınar - Mustafa Başaran - Enver Yener - Serkan Sever - Ramadan Şensöz - Zafer Kardeş - Cevdet Yurddaş - Ahmet Şahin (Kontenjan)
Pınarhisar
Belediye Adı Soyadı
Pınarhisar Atila Vural - Hasan Ateş - Mesut Günözen - Samet Eser - Burcu Dinçer Gürbüz - Levent İlksen - İpek Çeken - Temel Ürek - Ersan Şahin - Ayşe Cansever - Ömürlü Dinçer (Kontenjan)
Kaynarca İsmail Uçan - Burhanettin Egin - Celalettin Göçmen - Ahmet Çiçekbilek - Hakan Variş - Ali Akkır - Nazlı Çürük - Aytaç Yurtöven - Recep Dursun (Kontenjan)
Demirköy
Belediye Adı Soyadı
Demirköy Fatma Yürük - Hamdi Gülsoy - Muammer Patan - Turgut Okkerman - Zeki Demir - Yaşar Karakaş - Gökay Döğer - Yüksel Cak - Saffet Yılmaz (Kontenjan)
İğneada Yusuf Ercan - Aysel Gündüz - Nazım Ateş - Nevzat Koyuncu - Bülent Sakarya - Hasan Aydın - Nihat Çermen - Abdurahman Gündüz - Müjgan Turak (Kontenjan)
Pehlivanköy
Mehmet Nuri Güleryüz - Yüksel Seven - Yusuf Erkan - Ahmet Muhammet Dönmez - Fikri Yurtseven - Mehmet Kılıç - Hüseyin Topgül - Cevat Öncü - Şamil Kaptanbaşı (Kontenjan)
Kofçaz
İskender Sert - Özgür Kabataş - Aziz Kartal - Zeki Çetintaş - Naci Kökçü - Mehmet Kocaman - Zahit Ördekçi - Şaban Fermancı - Yakup Kartal (Kontenjan)

EDİRNE BELEDİYE MECLİSİ
İlçe Belediye CHP AKP MHP DSP SAADET HDP BBP İP DP TKP BTP HEPAR DYP
İl Toplamı 78.599 58.274 33.148 11.435 3.167 1.403 548 503 464 261 232 162 106
Merkez  Edirne  35.200 27.058 18.171 8.876 2.185 1.118 297 268 270 171 112 106
Keşan  Keşan 17.809 12.599 5.607 348 154 94 135 55 36
Beğendik 966 960 297 3 23
Yenimuhacir 916 557 54 6
Uzunköprü  Uzunköprü 13.355 7.440 4.343 293 83 78 17 49 162
Kırcasalih 687 608 585 567 12
İpsala  İpsala 1.330 1.914 417 1.544 84 10 6 7 8
Esetçe 798 671 110 3
Yenikarpuzlu 700 955 566 8
Havsa  Havsa 2.860 1.624 1.028 160 20 9 7 19
Meriç  Meriç 817 792 134 23 5 3 1 7
Küplü 612 719 207 448 17
Subaşı 449 432 387 23 171
Enez  Enez 1.134 1.083 210 16 131 7 1 3
Süloğlu  Süloğlu 822 483 570 4 8 2 1
Lalapaşa  Lalapaşa 144 379 462 2 4 1

Edirne - Seçilen Belediye Meclisi Üyeleri

İsim sıralamaları seçilme sırasına göredir. Yazı renklerinin parti karşılıkları: AKP - CHP - DSP - MHP

Edirne Merkez
Mahmut Keskin - Turgut Terzi - Çiğdem Gegeoğlu - Melek Yürük - Ahmet Karagülle - Türker Altıerler - Aydın Koruyan - Mehmet Özülkü - Semih Çınar - Hakan Dağdeviren - Ezgi Yetkiner - Hasan Yürek - Hakan Giyik - İsmail Arda - Aytaç Dilci - Nahide Demir - Nevzat Gürkaynak - Ali Yazıcı - Erkan Makas - Şenol Ekşi - Savaş Üner - Sevda Nur Kurban - Ercan Biçer - Selçuk Çakır - Serdar Yalçıner - Tamer Karadağ - Refik Şahin - İsmail Yıldız - Suhat Polat (Kontenjan) - Mehmet Özçuhacı (Kontenjan) - Serkan Liznak (Kontenjan)
Keşan
Belediye Adı Soyadı
Keşan Ferudun Tümer - Tolga Saltık - Ercan Ersoylu - Mitat Beyazoğlu - Mehmet Demirci - Harun Komanlı - Tarık Uysal - Yılmaz Başol - Nurgül Yıldırım - Mustafa Serbes - Ender Mağden - Süleyman Eren - Murat Arhatır - Şeref Uvacıklı - Cengizhan Aktan - Mehtap Perçin - Salim Şevik - Neval Karaatlı - Yılmaz Değer - Bayram Şeker - Talat Yayagaç - Ahmet Çinku - Nilüfer Erk Oğuz (Kontenjan) - Yeşim Selimoğlu (Kontenjan) - İbrahim Dinç (Kontenjan)
Yenimuhacir Erol Alabak - Ulvi Saylak - Mehmet Güner - Ahmet Oğuz - İbrahim Dinç - Ali Altınay - Sebahatdin Girgin - Erol Balkan - Özgür Engin (Kontenjan)
Beğendik Cevdet Bozdoğan - Ekrem Necanlı - Benhür Eser - Hakan Donuklar - Nebi Kasap - Murat Gül - Necmi Bücük - Celil Gümülcineli - Yaşar Yergök (Kontenjan)
Uzunköprü
Belediye Adı Soyadı
Uzunköprü Ali İhsan Sarı - Sevinç Karamolla - Sabri Şimşek - Necmettin Akın - Özcan Atak - Zafer Kanlı - Zeliha Tokatlı - Muharrem Özgen - Şahin Şengül - Azbiye Ataş - Osman Akgün - Hacer Doğrugüven - Özcan Debreli - Recep Güzel (Kontenjan) - Ahmet Aksoy (Kontenjan)
Kırcasalih Yücel Dülger - Yalçın Özkan - Salih Ertaş - Ethem Serez - Şenol Özdemirel - Erol Ertaş - Yusuf İzmir - İlhami Marangoz - Ersoy Sert (Kontenjan)
İpsala
Belediye Adı Soyadı
İpsala Nuri Kavakkorulu - Tarık Kalpakoğlu - Halil Zekai Temizcan - Suat Batı - Abdullah Naci Ünsal - Yusuf İder - Gürel Kale - Ekrem Eğe - Kerim Bayraktar (Kontenjan)
Yenikarpuzlu İbrahim Bayraktar - Ayşe Işılay - Aytaç Güler - Ahmet Köprü - Naim Kırmızılı - İbrahim Atalay - Seçkin Çakmak - Fehim Yavuz - Remzi Belli (Kontenjan)
Esetçe Halil İbrahim Adıgüzel - Mustafa Meriç - Hasan Yüksel - Hamza Gültan - Şaban Akıncı - Mehmet Şenal - İbrahim Serin - Hasan Erkenci - Recep Şimşir (Kontenjan)
Havsa
Necmettin Fidan - Numan Şen - Ahmet Uzun - Remzi Karlatlı - Mesut Öztürk - Haluk Savaştürk - Ahmet Tufan Baş - İbrahim Domurcuk - Melahat Erhan (Kontenjan)
Meriç
Belediye Adı Soyadı
Meriç Kutlay Doğramacı - Göker Eren - Hasan Berk - Mustafa Fidan - Birsen Sarı - Nazmiye Kara - Mecit Meriç - Arif Sünter - Hasan Somer (Kontenjan)
Subaşı Ali Arıkan - Mehmet Arabacı - Ali Görmen - Kenan Akan - Mehmet İbrahim Tüfekçi - Hasan Akdoğan - Hilmi Sevinsel - Adnan Alpay - İbrahim Esen (Kontenjan)
Küplü Önder Sınmaz - Cemal Canatan - İlhan Bildik - Mecit Uygun - Ahmet Döldöş - İsmail Yüksel - İsmail Gözen - Muammer Barış - Mustafa Can (Kontenjan)
Enez
Ümit Kurt - Eyüp Soydemir - Kamurran Çelik - Derya Pınarcı - Veli Demircan - Erdal Çelik - Esin Savaş - Alaattin Köseler - Özkan Günenç (Kontenjan)
Süloğlu
Şezayi Manaf - Pervin Gözpınar - Nazan Şen - Halil Çevirgen - İrfan Ürker - Kemal Güden - Ertan Alada - Abbaz Turan - Mehmet Emin Karaca (Kontenjan)
Lalapaşa
Cüneyt Acar - Aydın Akın - Mehmet Karaağaç - Mehmet Yayla - Yılmaz Haydar - Kazim Çilingir - Bayram Gül - Şevki Taşdelen - Müstecep Çapkur (Kontenjan)

ÇANAKKALE BELEDİYE MECLİSİ
İlçe Belediye CHP MHP AKP İP SAADET BTP TKP
Gelibolu  Gelibolu  8.134 6.184 2.798 172 59 22 27
Kavakköy 403 155
Evreşe 635 861
Eceabat  Eceabat  1.337 1.374 1.145 13 14 6

Çanakkale - Seçilen Belediye Meclisi Üyeleri

İsim sıralamaları seçilme sırasına göredir. Yazı renklerinin parti karşılıkları: AKP - CHP - DSP - MHP

Gelibolu
Belediye Adı Soyadı
Gelibolu Zafer Mete - Feyzullah Ayyıldız - Hakan Öztürk - Nezahat Uğraş - Gülüzar Durgunoğlu - Mustafa Çoban - Serkan Gelmez - Ali Riza Sayın - Ayhan Öztürk - Deniz Cankara - İbrahim Erdoğan - Özkan Sürer - Ahmet Sezgin - Arif Taş (Kontenjan) - Kemal Tarım (Kontenjan)
Evreşe Remzi Türe - Refik Yorulmaz - Alp Çolak - Sezgin Salkına - Selahattin Altın - Eşref Sertkaya - Sezgin Taşocak - İbrahim Gürsoy - Murat Kuru (Kontenjan)
Kavakköy Hüsnü Kazan - Erhan Akyel - Nail Cambaz - Fedai Başarı - Nail Fiden - Murat As - Ufuk Çifci - Hüsnü Derya - Aydın Bayer (Kontenjan)
Eceabat
Erol Dürmüş - Timur Koşal - Recep Tutucu - Remziye Güven - Metin Övün - Ayla Varlık - Nail Bahşi - Semih Coşkun İdin - Zafer Kodak (Kontenjan)

İSTANBUL BELEDİYE MECLİSİ
İlçe CHP AKP MHP HDP SAADET BBP DP İP HEPAR BTP DSP HAK-PAR ÖDP TKP MİLLET BĞMZ
Silivri  43.483 37.890 5.666 3.201 746 716 284 179 139 181 194 134 131 32 30
Çatalca  19.178 15.761 7.145 430 424 96 112 130 103 59 41 44 21 31 11

İstanbul - Seçilen Belediye Meclisi Üyeleri

İsim sıralamaları seçilme sırasına göredir. Yazı renklerinin parti karşılıkları: AKP - CHP - DSP - MHP

Silivri
Saadet Gencoğlu - Rıfat Kutlu - Mümün Koçoğlu - Tamer Şişman - Melih Yıldız - Filiz Güler - İbrahim Çeşmecioğlu - Mustafa Saral - Semih Ayeş - Mutlu Bozoğlu - Ünal Doğrul - Bora Balcıoğlu - Osman Umuç - Devrim Uzun - Lütfü Vardar - Hakan Sefa - Tuğba Alkaya - Arzu Yalçınkaya - Metin Kaya - Mehmet Bulut - Mustafa Zorlu - Figen Yıldız - Cengiz Aksu - Yusuf Köroğlu - Zafer Bıyıklı - Mustafa Türker - Ali Vural - Harun Tüfekçi - Doruk Bulut (Kontenjan) - Süheyl Kırkıcı (Kontenjan) - Fevzi Arslan (Kontenjan)
Çatalca
Süleyman Kolcuoğlu - Hüseyin Kahya - Belgin Tezer - Mesut Üner - Erhan Güzel - Hasan Gökçe - Süleyman Oğuz Seçilmiş - Tuncay Altun - Tuba Geçmez - Meral Aydoğan - Metin Sezer - Ömer Engin - Filiz Öder - Celalettin Sonkaya - Cavit Eteke - Ridvan Hacet - İbrahim Caner Temel - Halil Muharrem Gök - Özlem Coşkun - Ayhan Satılmış Yıldırım - Remziye Arslanca - Ersin Taşkın - Ufuk Akın (Kontenjan) - Cengiz Aydın (Kontenjan) - Ayhan Tutun (Kontenjan)

Parti sıralamaları, seçim bölgesinden alınan toplam oy sayılarına göre yapılmıştır.

Bilgiler Türkiye İstatistik Kurumu'ndan alınmış olup 30 Mart 2014 Belediye Meclisi Seçimi sonuçları verilerinden oluşmaktadır.